Oferta

W tym momencie nie prowadzę zapisów na horoskopy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt w listopadzie. 


Jeśli chciał(a)byś zamówić horoskop, serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą:

Odczyt horoskopu - 300 zł

Horoskop dziecka - 150 zł 

Krótsza analiza problemu/pomoc  w podjęciu decyzji - 150 zł

Do wykonania horoskopu potrzebne są następujące informacje: dokładna godzina narodzin, data oraz miejsce. Proszę też o podanie źródła godziny urodzenia, oraz napisanie aktualnego miejsca zamieszkania (jeśli jest inne niż miejsce urodzenia). W przypadku pytania o związek proszę o informację ile poważnych związków miało już miejsce (bez wchodzenia w szczegóły, po prostu ilość partnerów, abym wiedziała, na którym mam się skoncentrować, lub który ma nadejść). 

Proszę również o informację na temat tego, jak przebiegał poród.Do rektyfikacji horoskopu potrzebne mi będą ważne daty (wyprowadzka z domu, rozpoczęcie studiów, ślub, narodziny dziecka itp). Proszę o ich podanie. Bez wdawania się w szczegóły, np. "ślub 12.03. 1998 r.". 


Jak zamówić horoskop? 


Bezpośrednio przez maila: stala.natalia@gmail.com. (Ale można również przez social media: facebook, instagram).

W poniedziałek, wtorek, sobotę i niektóre środy  nie pracuję nad horoskopami, więc w te dni nie zawsze odpisuję na maile.


Gdy już otrzymam potrzebne dane, wykonam praśnę (horoskop horarny). Jeśli będzie z niego wynikało, że nie powinnam robić tego horoskopu, to odmówię.


Analizę prześlę w pliku pdf. Taka analiza zawiera od 10 do 15 stron (zależy od horoskopu). Po otrzymaniu jej istnieje możliwość konsultacji, krótkiej rozmowy, odpowiedzi na pytania i wątpliwości (przez dowolny komunikator, np. skype, od 30 minut do godziny, wszystko zależy od konkretnego przypadku). Dodatkowe pytania można zadawać do około 2 dni od otrzymania horoskopu.

Przed sporządzeniem analizy medytuję i recytuję mantrę. Staram się, aby ten proces przebiegał powoli i w skupieniu.  Horoskop obejmuje również rektyfikację, czyli uściślenie, ewentualnie skorygowanie godziny urodzenia.

W odczycie horoskopu przede wszystkim skupiam się na zlokalizowaniu najbardziej problematycznej i uwierającej sfery, oraz znalezieniu odpowiednich remediów (środków zaradczych). Jest to kluczowy element analizy. 

Oprócz tego charakteryzuję daną osobę, starając się przedstawić przydatne informacje. Na przykład jakie są mocne strony, talenty, uzdolnienia. 

Sfery, które można sprawdzić za pomocą astrologii to zdrowie, praca, relacje partnerskie, macierzyństwo, ogólne szczęście, talenty, problemy, płodność.


Dżjotisza wskazuje, gdzie mamy większy pakiet szczęścia, a w których obszarach wymagana jest praca. Ale nie oznacza to ścisłego determinizmu. Istnienie element wolnej woli, wolności, który sprawia, że pojawia się przestrzeń na podejmowanie decyzji, co też oznacza, że przyszłość nie jest czymś w pełni ustalonym i zaplanowanym. Między innymi za pomocą remediów i praktyk duchowych możemy wpływać na nasze karmiczne odciski. 

Nie traktuję horoskopu jako wyroku, raczej jako mapę karmy. Znając ją, czyli będąc świadomym nawyków i mechanizmów, które nami kierują, jesteśmy w stanie dokonywać, przynajmniej w pewnym zakresie, lepszych wyborów. Odczyt horoskopu oprócz zlokalizowania najbardziej problematycznej sfery, dotyczy również analizy potencjału, prognozy, a jeśli jest taka potrzeba to również muhurty (wyboru idealnej daty) i astrokartografii (wyboru idealnego miejsca zamieszkania).

Horoskop indywidualny to analiza urodzeniowego kosmogramu – potencjałów, osobowości, talentów, sfer, w których można osiągnąć sukces, a w których mogą pojawić się trudności. Urodzeniowy horoskop pokazuje w czym jesteśmy mocni, a w czym słabsi, w jakiej sferze możemy mieć problemy. To dobra technika dla osób, które nie są pewne, jaką drogę zawodową obrać, czy w którym kierunku się rozwijać. Polecana dla osób, które mają w jakiejś sferze problemy, np. w relacjach z ludźmi. Horoskop może uwidocznić jakie osoby przyciągamy, jaki typ partnera i jaki rodzaj związków tworzymy. Jest to podstawowy horoskop bardzo przydatny przy analizie prognozy, czy horoskopów porównawczych. Dobra dla osób, które nie są pewne swoich możliwości i swojego potencjału, lub kierunku, w którym chcą podążać.Co uzyskasz:

 • poznasz swój potencjał, w który może nie wierzysz;

 • dowiesz się jakie masz predyspozycje zawodowe, w których sferach możesz odnieść sukces;

 • spróbuję uzyskać informację w jaki sposób możesz zarabiać, jeśli sam do końca nie wiesz;

 • sprawdzę czy lepszą ścieżką jest własna działalność gospodarcza, czy bycie zatrudnionym; 

 • w jakim sektorze zawodowym może być największe sukces, 

 • na jaką grupę klientów się nastawić;

 • czy lepiej mieć produkt, konsultacje, czy jeszcze inny typ działalności biznesowej;

 • czy lepiej pracować w kraju urodzenia, czy za granicą;

 • czy wyjazd za granicę będzie korzystny, czy przyniesie straty i problemy;

 • kiedy masz największą szansę na dobrą pracę, czy coś ją blokuje, czy istnieje szansa, żeby pracować z tą blokadą, w jakim kierunku się udać by mieć pracę;

 • poznasz schemat swoich związków partnerskich, co może być przydatne do pogłębionej pracy nad sobą; spróbuję uzyskać informację jakich partnerów przyciągasz i czy masz szansę na stabilną i zdrową relację, czy astrologia daje podpowiedź, jak to uzyskać w twoim przypadku;

 • podpowiem co zrobić, by podtrzymać związek;

 • która sfera może sprawiać ci najwięcej problemów, a gdzie pójdzie ci najłatwiej i najsprawniej;

 • które dni/kolory są dla Ciebie pomyślne, jakie remedia stosować;

 • jakie masz predyspozycje do ewentualnych chorób;

 • jakie produkty spożywcze mogą być dla ciebie korzystne, a czego unikać;

 • kiedy możesz mieć okresy słabszego zdrowia;

 • jeśli dodatkowo chcesz, to mogę zanalizować temat macierzyństwa, płodności, dzieci.

Prognoza – używając różnych astrologicznych technik jestem w stanie stworzyć prognozę albo ogólną, albo dotyczącą konkretnej sfery życiowej (np. związków, pracy). Pokaże to, czy jest lepszy czas na to, by szukać partnera, czy może na to, by skupić się na sferze zawodowej. Wskaże ewentualne trudności, które mogą oznaczać, że lepiej się wstrzymać z pewnymi projektami, oraz pozytywne potencjały, jeśli takie będą, które mogą oznaczać, że Kosmos sprzyja realizacji planów i marzeń. Pozwala to lepiej przygotować się na pewne wydarzenia, oraz dostosować swój indywidualny plan, tak by współgrał z energiami Kosmosu. Co uzyskasz:

 • spróbuję cię przestrzec, jeśli dostrzegę jakieś zagrożenia, powiem, kiedy skończy się zła passa;

 • dowiesz się kiedy jest idealny czas na działania, a kiedy nic może nie wychodzić;

 • astrologia może pokazać kiedy masz większą szansę na spotkanie partnera, a kiedy mogą być trudności.

Astrokartografia – ta metoda pozwala na poszukanie idealnego miejsca zamieszkania. Pomaga dostrzec, w którym miejscu Globu potencjały horoskopu realizują się najpełniej, a gdzie mogą pojawić się wyzwania. Zalecana przy przeprowadzkach i podróżach. Może pomóc ustalić, w jakim miejscu najmocniej się zregenerujemy i doładujemy baterie, gdzie spędzimy najlepszy i najmilszy czas, a jakich miejsc powinniśmy unikać. Pomoże wybrać takie miejsce na wakacje, w którym spędzimy cudowny czas i wrócimy wypoczęci.Pańćanga
Podstawowa technika, od której w astrologii wedyjskiej rozpoczyna się analizę horoskopu. Pokazuje ona emocje, karierę, zdrowie, umysł oraz jogę. Gdy już na tym etapie jest problem, to zabarwi cały horoskop bardzo mocno i tutaj należy poszukać odpowiedniego remedium. Pańćanga opisuje co da zawodowe spełnienie, jak wzmocnić emocje (jeśli jest z nimi problem), gdzie jest źródło siły w horoskopie i jaki jest poziom witalnej energii oraz zdrowie.

Horoskop porównawczy – wymaga on analizy horoskopów indywidualnych obu partnerów, następnie przyrównania ich do siebie. Jest to bardzo skomplikowana technika, która pozwala lepiej zrozumieć związek i partnera. Pokaże trudności i wyzwania relacji, jej mocne i słabe strony, a także ewentualne wzloty i upadki (wraz z prognozą). Idealna do analizy najróżniejszych relacji interpersonalnych (romantycznych, rodzicielskich, biznesowych).

Co uzyskasz:

 •  dowiesz się czy ta osoba pasuje do ciebie, co razem możecie zdziałać, gdzie mogą być trudności;

 • dowiesz się czy warto współpracować z daną osobą, czy to odpowiedni wspólnik/pracownik, czy raczej będą konflikty, albo nawet ta osoba przyniesie rodzaj niefarta;

 • jeśli jesteś niepewna czy ten partner jest docelowym, to horoskop pomoże to rozjaśnić.

Horoskop dziecka - nie omawiam zagrożeń życia, poważnych chorób. Skupiam się na talentach, potencjałach, umiejętnościach. Ustalam, co może dziecku się przydać w późniejszych latach, na co warto zwrócić uwagę. Ten horoskop nie zawiera prognozy, ale są wyszczególnione przełomowe momenty.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Siddhādeśa , Blogger