Krótsza analiza horoskopu - 150 zł

Czas trwania: około 1 - 1,5 godz.

Komunikator: Skype.

Cena: 250 zł.

Taka analiza obejmuje: rektyfikację godziny urodzenia, pańczangę, karaki, główne horoskopy podziałowe, arudhę itp. Skupiam się na analizie problemu i poszukaniu rozwiązania/remedium. Idealne dla osób, które stoją przed ważną decyzją, czy chcą mieć większy wgląd w problematyczny aspekt swojego życia. Jest to skrócona wersja pełnego horoskopu.

Co uzyskasz:

  • wgląd w najbardziej problematyczne sfery w swoim życiu;
  • możliwe remedia, środki zaradcze;
  • wgląd w to, w jakim obszarze masz największy pakiet szczęścia, a gdzie mogą być trudności;
  • odpowiedź na twoje pytania, takie jak: czy lepiej pracować w kraju, czy za granicą? w jakim obszarze mam szansę na spełnienie zawodowe? co mogę zrobić, by związek przetrwał? wgląd we wzorce relacji, które tworzysz, jakich partnerów przyciągasz;
  • dobór idealnego miejsca do zamieszkania;
  • zrozumienie karmicznego celu Atmy "Duszy", tego, co jest odrzucane, a co z duchowego poziomu jest istotne, jaka jest ścieżka atmy, cel narodzin; kluczowe tematy związane z karmą z poprzedniego życia, a których teraz trzeba doświadczyć;
  • analizę najbliższego okresu planetarnego (Mahadasa i Antardasa, tithi prawesza itp.) do około roku (zależy od horoskopu).

Wszystko zależy od horoskopu. Ale głównym celem tej analizy jest znalezienie największego wyzwania zapisanego w horoskopie i próbie znalezienia odpowiedniego remedium.


Nie traktuję horoskopu jako wyroku, raczej jako mapę karmy. Znając ją, czyli będąc świadomym nawyków i mechanizmów, które nami kierują, jesteśmy w stanie dokonywać, przynajmniej w pewnym zakresie, lepszych wyborów. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Praktyczna Astrologia Wedyjska , Blogger