Analiza horoskopu - pdf

"Człowiek nieznający swojego horoskopu jest jak kapitan statku, który wyrzuca za burtę mapy i woła: „Boże, prowadź!” 

Leszek Szuman


Cena: 450 zł (stara cena dla osób zapisanych wcześniej 400 zł.)

Forma: pdf od 10 do 15 stron. Oraz krótka rozmowa po otrzymaniu analizy horoskopu (około 30 minut). Pytania można również zadawać mailowo. 

Dla kogo: dla każdego, szczególnie dla nowych klientów lub dla osób, które potrzebują wglądu w różne obszary życia.
Analizę prześlę w pliku pdf. Taka analiza zawiera od 10 do 15 stron (zależy od horoskopu). Po otrzymaniu jej istnieje możliwość konsultacji, krótkiej rozmowy, odpowiedzi na pytania i wątpliwości (przez dowolny komunikator, np. Skype, mail, messenger, od 30 minut do godziny, wszystko zależy od konkretnego przypadku). Dodatkowe pytania można zadawać do około 2 dni od otrzymania horoskopu.

Przed sporządzeniem analizy medytuję i recytuję mantrę. Staram się, aby ten proces przebiegał powoli i w skupieniu. 

 Horoskop obejmuje również rektyfikację, czyli uściślenie, ewentualnie skorygowanie godziny urodzenia.

W odczycie horoskopu przede wszystkim skupiam się na zlokalizowaniu najbardziej problematycznej i uwierającej sfery oraz znalezieniu odpowiednich remediów (środków zaradczych). Jest to kluczowy element analizy. 

Oprócz tego charakteryzuję daną osobę, starając się przedstawić przydatne informacje. Na przykład, jakie są mocne strony, talenty, uzdolnienia. 

Sfery, które można sprawdzić za pomocą astrologii to zdrowie, praca, relacje partnerskie, macierzyństwo, ogólne szczęście, talenty, problemy, płodność, dobór idealnej daty na rozpoczęcie ważnego wydarzenia, analiza relacji partnerskiej, pomoc w wyborze miejsce zamieszkania, numeru domu, imienia.

Czas oczekiwania: 

Na pisemną analizę czas oczekiwania jest dłuższy. Potrzebuję około 2 dni na przygotowanie takiej analizy. Z reguły wysyłam ją od razu. Może się zdarzyć, że poczekam na odpowiedni moment astrologiczny i dopiero wtedy wyślę. 

Dżjotisza wskazuje, gdzie mamy większy pakiet szczęścia, a w których obszarach wymagana jest praca. Nie oznacza to ścisłego determinizmu. Istnieje element wolnej woli, wolności, który sprawia, że pojawia się przestrzeń na podejmowanie decyzji, co też oznacza, że przyszłość nie jest czymś w pełni ustalonym i zaplanowanym. Między innymi za pomocą remediów i praktyk duchowych możemy wpływać na nasze karmiczne odciski. 

Nie traktuję horoskopu jako wyroku, raczej jako mapę karmy. Znając ją, czyli będąc świadomym nawyków i mechanizmów, które nami kierują, jesteśmy w stanie dokonywać, przynajmniej w pewnym zakresie, lepszych wyborów. 

Czego nie należy oczekiwać:

 • Że przepowiadam przyszłość. Nasza rzeczywistość jest tak złożoną siecią wzajemnych uwarunkowań i wpływów, że ciężko powiedzieć, co dokładnie się wydarzy. Dodatkowo wpływa na nas karma z poprzedniego życia, podejmujemy nowe decyzje, wpływają na nas też inne osoby i ich wybory. Nie można powiedzieć, co dokładnie się wydarzy, astrologia tak nie działa. Możemy jedynie mówić o prawdopodobieństwie, o tym, jak energia jest sprzyjająca, a jaka blokująca, jaki temat będzie dominował.Odczyt horoskopu oprócz zlokalizowania najbardziej problematycznej sfery dotyczy również analizy potencjału, prognozy, a jeśli jest taka potrzeba to również muhurty (wyboru idealnej daty) i astrokartografii (wyboru idealnego miejsca zamieszkania).
Analiza to przede wszystkim:

horoskop indywidualny, czyli analiza urodzeniowego kosmogramu – potencjałów, osobowości, talentów, sfer, w których można osiągnąć sukces, a w których mogą pojawić się trudności. Urodzeniowy horoskop pokazuje, w czym jesteśmy mocni, a w czym słabsi, w jakiej sferze możemy mieć problemy. To dobra technika dla osób, które nie są pewne, jaką drogę zawodową obrać, czy w którym kierunku się rozwijać. Polecana dla osób, które mają w jakiejś sferze problemy, np. w relacjach z ludźmi. Horoskop może uwidocznić jakie osoby przyciągamy, jaki typ partnera i jaki rodzaj związków tworzymy. Jest to podstawowy horoskop bardzo przydatny przy analizie prognozy, czy horoskopów porównawczych. Dobra dla osób, które nie są pewne swoich możliwości i swojego potencjału, lub kierunku, w którym chcą podążać.Co uzyskasz:

 • spróbuję poznać odpowiedzi na twoje pytania;

 • wiedzę na temat ścieżki swojej "atmy", karmicznych uwarunkowań, najważniejszych tematów i doświadczeń z duchowego punktu widzenia;

 • poznasz swój potencjał, w który może nie wierzysz;

 • dowiesz się, jakie masz predyspozycje zawodowe, w których sferach możesz odnieść sukces;

 • spróbuję uzyskać informację, w jaki sposób możesz zarabiać, jeśli sam do końca nie wiesz;

 • sprawdzę, czy lepszą ścieżką jest własna działalność gospodarcza, czy bycie zatrudnionym; 

 • w jakim sektorze zawodowym może być największe sukces, 

 • na jaką grupę klientów się nastawić;

 • czy lepiej mieć produkt, konsultacje, czy jeszcze inny typ działalności biznesowej;

 • czy lepiej pracować w kraju urodzenia, czy za granicą;

 • czy wyjazd za granicę będzie korzystny, czy przyniesie straty i problemy;

 • kiedy masz największą szansę na dobrą pracę, czy coś ją blokuje, czy istnieje szansa, żeby pracować z tą blokadą, w jakim kierunku się udać, by mieć pracę;

 • poznasz schemat swoich związków partnerskich, co może być przydatne do pogłębionej pracy nad sobą; spróbuję uzyskać informację, jakich partnerów przyciągasz i czy masz szansę na stabilną i zdrową relację, czy astrologia daje podpowiedź, jak to uzyskać w twoim przypadku;

 • podpowiem, co zrobić, by podtrzymać związek;

 • która sfera może sprawiać ci najwięcej problemów, a gdzie pójdzie ci najłatwiej i najsprawniej;

 • które dni/kolory są dla Ciebie pomyślne, jakie remedia stosować: mantra, praktyka duchowa, jedzenie, styl życia;

 • jakie masz predyspozycje do ewentualnych chorób;

 • jeśli chcesz, mogę sprawdzić, czy imię, numer domu, miejsce, w którym mieszkasz, Ci służy, czy działa negatywnie; jeśli szkodzi, to wskażę, co można z tym zrobić;

 • jakie produkty spożywcze mogą być dla ciebie korzystne, a czego unikać;

 • kiedy możesz mieć okresy słabszego zdrowia;

 • jeśli dodatkowo chcesz, to mogę zanalizować temat macierzyństwa, płodności, dzieci.

Prognoza – używając różnych astrologicznych technik, jestem w stanie stworzyć prognozę albo ogólną, albo dotyczącą konkretnej sfery życiowej (np. związków, pracy). Pokaże to, czy jest lepszy czas na to, by szukać partnera, czy może na to, by skupić się na sferze zawodowej. Wskaże ewentualne trudności, które mogą oznaczać, że lepiej się wstrzymać z pewnymi projektami, oraz pozytywne potencjały, jeśli takie będą, które mogą oznaczać, że Kosmos sprzyja realizacji planów i marzeń. Pozwala to lepiej przygotować się na pewne wydarzenia oraz dostosować swój indywidualny plan, tak by współgrał z energiami Kosmosu. Co uzyskasz:

 • spróbuję cię przestrzec, jeśli dostrzegę jakieś zagrożenia, powiem, kiedy skończy się zła passa;

 • dowiesz się, kiedy jest idealny czas na działania, a kiedy nic może nie wychodzić;

 • astrologia może pokazać, kiedy masz większą szansę na spotkanie partnera, a kiedy mogą być trudności. Czy kiedy będzie bardziej sprzyjający czas na zmianę pracy itp. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 astrologia wedyjska , Blogger