opinie


J.

"Bardzo serdecznie dziękuję za horoskop. Zostałam zmiażdżona, nie sądziłam, że przeczytam o sobie szczerą prawdę. Jestem w szoku. (...)

Z obszarem zawodowym - strzał w 10 (...). Pani prognoza odnośnie zmiany pracy chyba się sprawdziła - wczoraj dostałam telefon, że zostałam wybrana (...).

Bardzo serdecznie dziękuję - mam nadzieję, że prognoza się sprawdzi - bo jest pomyślna dla mnie :) Przyznam szczerze, że na początku byłam nastawiona trochę sceptycznie do tego wszystkiego, jednak po przeczytaniu informacji zwrotnych użytkowników ezoforum postanowiłam zaryzykować. Nie żałuję. Ma Pani wspaniały dar, z którego pewnie będę chciała jeszcze kiedyś skorzystać. Jeszcze raz serdecznie dziękuję .
K. "

"Witam Pani Natalio
Bardzo dziękuje za przesłanie analizy.
Jestem pod ogromnym wrażeniem. Czytam o sobie – tak najlepiej mogę to ująć.
 Analiza jest tak trafna, a ja boję się cokolwiek zmienić. "
B.


"Polecam Panią Natalię, posiada dużą wiedzę astrologiczną."
Elwira P.
"Twoja interpretacja jest po prostu " spot on", że się tak wyrażę :-)."
P.

"Niezwykle trafne"
Pati

"Nie wiem, czy nadal zajmujesz się wróżeniem/horoskopami/ogólnie pojętą astrologią (za darmo lub za pieniądze), ale jeśli nie, to radzę, byś wróciła do tematu i go nie porzucała, bo masz do tego duży talent. :)"
R.

"W jednym z ostatnich postów przywołała Pani uwagę osoby, która przygotowała dla Pani horoskop ("z takich horoskopem powinnaś być astrologiem"). Mogę tylko napisać, że całkowicie się z tym zgadzam i cieszę się, że podjęła Pani wyzwanie."
K.

Opinie użytkowników ezoforum, gdzie się przez jakiś czas udzielałam:

"Jeszcze raz pięknie dziękuję za poświęcony mi czas. Jestem też pod wielkim wrażeniem Twoich umiejętności. :)

Pozdrawiam serdecznie.
Zwierz"
"Aha - nie mam pojęcia, jak Ty to robisz, że aż tyle spraw się zgadza. :)
 Rokk"

"Niestety, ale to wszystko prawda. Jestem w głębokim szoku! (...) Serdecznie, serdecznie dziękuję :)
Nieśka"

"Dziękuję bardzo;)
Na ten moment powiem tak :jestem pod silnym wrażeniem,ponieważ moja osoba,łącznie z wyglądem zewnętrznym została opisana w 100%.I nie cukruje Ci tutaj,bo jestem dość krytyczną w osadach,ale piszę szczerze:).
Inez2503"

"Pozostaje mi się zgodzić z każdym Twoim słowem. Zaskoczyłas mnie baardzo pozytywnie trafnością iście 100% gratuluję.:)
Bardzo dziękuję za poświęcony czas.
Zośka"

"100 % prawdy...jest dokladnie tak jak napisalas...jestem pod ogromnym wrazeniem, ze ktos tak trafnie to wszystko opisal! Bardzo dziekuje za odpowiedz
runoutofbreath"

"To niesamowite ile z tego opisu pasuje do mnie idealnie :)
Dziękuje za opis naprawdę jestem pod wrażeniem :) :*
Lumena"

"Kochana, jeszcze raz bardzo dziękuję :) Jesteś bardzo dobra w tym co robisz i dobra duszyczka z Ciebie.
Światłonocy"

"Cześć,
W zeszłym roku poprosiłam Cię o sprawdzenie czy uda mi się dostać środki na założenie działalności gospodarczej. Napisałaś mi, że moja działalność będzie związana ze sztuką i tak jakby dostanę dotację i nie. Jakbym tą, o którą się staram to nie dostanę tylko inną.
Ja z zamiłowania zajmuję się grafiką komputerową a składałam wniosek o dotację na założenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Sprzęt miałam przechowywać w garażu na podwórku. Dzień przed oddaniem wniosku o działalność, moi dziadkowie zmienili zdanie i nie zgodzili się na przechowywanie sprzętu w domu. Z racji że wynajem byłby zbyt drogi bo potrzebowałam dużej powierzchni to napisałam na nowo wniosek na założenie studia graficznego. Dotację otrzymałam. Także to co mi napisałaś sprawdziło się w 100%.
Arta"

1 komentarz:

  1. Pani Natalio, dziękuje za horoskop. Dosłownie zajrzała mi Pani w duszę. Jestem pod ogromnym wrażeniem jakie szczegóły Pani zobaczyła w moim horoskopie. Nie spodziewałam się, że jest możliwa taka precyzja. Ma Pani niezwykły dar.
    Dzięki Pani nie czuję się już taka zagubiona. Pomogła mi Pani rozeznać się w moich uczuciach, lepiej zrozumieć siebie. Będzie mi łatwiej podejmować decyzje w odpowiednim czasie.
    Dziękuję, Margo

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 ASTROLOGIA WEDYJSKA , Blogger