Spersonalizowany astro-kalendarz

 


Spersonalizowany astro-kalendarz


Dla kogo:

  • idealny na prezent;

  • dla osób, które chcą dostroić się do rytmu Kosmosu i zgrać z nim swój plan dnia/miesiąca.


Forma:

E-book zawierający opis poszczególnych miesięcy, z zaznaczeniem ważniejszych momentów (rok-1,5 roku); oprócz opisu zawarte są również grafiki. Całość ma estetyczny charakter. Od 40 do maksymalnie 50 stron.


Cena:

550 zł.


Co zawiera e-book:

Opis poszczególnych miesięcy, z zaznaczeniem ważniejszych momentów. Dowiesz się, w jakim okresie planetarnym jesteś i jak to wpływa na Twoje życie. Oprócz analizy dasi (okresów planetarnych) napiszę również o tranzytach, a także o Twoim horoskopie rocznym (tithi prawesza). Ta wiedza pozwoli Ci skuteczniej planować, gdyż dostroisz się do naturalnego rytmu Kosmosu.

Taki e-book jest uzupełniony o spersonalizowane porady astrologiczne związane z dbaniem o siebie, np. jakie kamienie stosować, mantry, zioła, pokarmy, aktywności, praktyki (remedia). 

Zawiera instrukcję dotyczącą astrologicznego zegara biologicznego, czyli informacje, które pory dnia są najlepsze na daną aktywność. A także wskazówki dotyczące godzin planetarnych, które pomagają dobrać idealną godzinę na dane wydarzenie, aktywność.

Taki horoskop jest idealny na prezent, ponieważ nie wchodzę w kalendarzu w bardzo osobiste, trudne tematy związane z horoskopem urodzeniowym. Skupiam się na tym, co wspierające i na kosmicznym porządku, do którego pomogę Ci się dostosować.

Dodatkowo astro-kalendarz zawiera opis Twojego Atmakaraki, sygnifikatora duszy. Dzięki czemu dowiesz się, jaka jest najważniejsza sfera doświadczeń karmicznych w Twoim życiu. Jaki jest jego cel i główny kierunek.


Co uzyskasz:

  • znajomość sprzyjających momentów; wiedzę, kiedy warto rozpocząć dany projekt, a kiedy lepiej odpuścić;

  • wiedzę na temat tego, kiedy jest dobry czas na rozmowę o podwyżkę, remont, wizytę u lekarza, czy podpisywanie umowy, a kiedy lepiej unikać ważnych rozmów, czy działań;

  • informacje jakie praktyki, pokarmy, mantry, aktywności mogą cię wesprzeć;

  • wskazówki dotyczące twojego naturalnego, astrologicznego zegara biologicznego, które pomogą Ci ułożyć wydajniejszy plan dnia;

  • wiedzę o tym, kiedy Kosmos bardziej sprzyja pozostaniu z boku, a kiedy warto realizować ambitne plany.

 Jeśli jesteś zainteresowany, proszę o wypełnienie ankietyankieta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ASTROLOGIA WEDYJSKA , Blogger