czwartek, 18 maja 2023

Muhūrta

 Muhūrta dosłownie oznacza "godzinę", "moment". Jest to dział astrologii zajmujący się wyznaczaniem dat, doborem idealnego momentu na inicjowanie różnych projektów, branie ślubu, rejestrowanie firmy, przeprowadzki, kupna auta, podpisywania umów itd.

Jest to bardzo ważna dziedzina astrologii, ponieważ stanowi remedium! Odpowiednio dobrany moment może wpłynąć na efekty całego wydarzenia. 
Daty, które podkreślają ważne/przełomowe etapy relacji (zaręczyny, ślub) są niesamowicie istotne, ponieważ te muhurty mogą zmienić całą fortunę związku! Oczywiście dotyczy to wszystkich obszarów życia: miłości, pracy, finansów, zdrowia. 

W mojej szkole uczy się, że są dwa szczególne momenty, które mogą wpłynąć na karmę: ślub i kupno domu. Dlatego te dwa wydarzenia wymagają dobrej daty. Szczęście to bhagja i możemy je zobaczyć w horoskopie D9 (nawamsie), który mówi o związkach, oraz w horoskopie D4 (Ćaturamsie), pokazującym domy.


Zgodnie z tradycyjnym naukami, biorąc ślub, łączymy się z karmą partnera/ki, a gdy kupujemy dom, nasza fortuna łączy się z fortuną tego domu. Być może możecie przywołać w pamięci sytuacje, gdy ktoś ze znajomych całkiem zmienił swoje życie po ślubie (na lepsze, lub na gorsze), lub przeprowadzka przyniosła całkiem odmienne sytuacje i ogromną przemianę. Zmiana domu może nawet wpłynąć na zdrowie i prosperowanie w innych sferach. O tym mówi wastu (wedyjskie "fengshui").

Podsumowując: muhurta  zmieni fortunę/szczęście danego wydarzenia, toteż stanowi remedium. 

Jeśli zainteresowany/a skorzystaniem z takiej usługi, to tutaj jest więcej informacji: astro express - zamów horoskop

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ASTROLOGIA WEDYJSKA , Blogger