niedziela, 19 kwietnia 2020

Visti Larsen: uszkodzenia planet i świateł


Każda z grah, gdy jest uszkodzona przez malefika lub kiepsko położona, przyniesie określone tendencje. W horoskopie musimy znaleźć [tylko jednen] najbardziej uszkodzony obiekt, zamiast przypisywać wiele problemów do danej osoby.

Słońce: arogancki, zachowuje się jak król, rozdaje więcej pieniędzy niż ma, głębokie finansowe problemy. Lekcja: nie jesteś ojcem każdego, ani bankiem.

Księżyc: nie będzie się obwiniał, nadmiernie emocjonalny, reaktywny, pomaga wielu osobom, ale cierpi z powodu samotności spowodowanej oczekiwaniem wzajemności. Może mu brakować współczucia. Jeśli chcesz być czyjąś matką, to nie oczekuj, że będzie on twoim przyjacielem.

Mars: nadmiernie opiekuńczy, szybko reaguje, grozi mu ryzyko odniesienia obrażeń z powodu działania w pośpiechu. Trzymaj się z dala od operacji. Lekcja: cierpliwość i czas to najlepsi uzdrowiciele.

Merkury: uczony, logiczny, robi dużo więcej niż powinien, ale czasem cierpi w swoich akademickich wyczynach. Poświęca umiejętności społeczne na rzecz umiejętności zawodowych. Lekcja: ten, kto potrafi rozmawiać z szefem dostaje awans, nie ten, kto jedynie potrafi pracować.

Jowisz: doskonały w czasach zmagań, jego motto brzmi: rozwiąż teraz problem i płacz później. Często wyśmiewany i ośmieszany przez rodzinę i przyjaciół. Lekcja: jeśli będziesz zachowywał się jak superman, będziesz traktowany jak kosmita. Pokaż czasem trochę kryptonitu (słabości) i będziesz traktowany na równi.

Wenus: najsłodsza w tłumie, poświęci swoje życie dla innych. Dołoży wszelkich starań, by walczyć o swoją miłość. Lekcja: będziesz używana, więc naucz się stawiać granice i wyznaczać żądania wobec innych. Dzięki temu będziesz żyć dłużej.

Saturn: może być uparty niczym głaz. Dobry w trzymaniu się swoich zasad, ale ryzykuje bycie nadmiernie ortodoksyjnym lub heterodoksyjnym w swoich poglądach. Niestety może być bardzo sztywny narażając się na szkodę i utratę dobrego samopoczucia. Lekcja: jeśli nie chcesz być traktowany jak głaz, nie zachowuj się tak!

Rahu i Ketu to wyższe ekstrema odpowiednio Saturna i Marsa. Mianowicie: jeśli Saturn to kamień, to Rahu jest granitem! Jeśli Mars to ogień, to Ketu to dynamit!

Jeśli masz w horoskopie więcej niż jedną planetę uszkodzoną, to wybierz tę, która jest w 3, 6, 8 lub 12 domu. Jeśli w dalszym ciągu masz kilka planet do wyboru, wybierz tę, która ma najwięcej trudnych aspektów od malefików. Jeśli w dalszym ciągu nie możesz rozstrzgnąć, wybierz planetę, która jest najsilniejsza przez obecność w swoim znaku. Powinieneś zakończyć z TYLKO jedną planetą z powyższej listy.

Visti Larsen

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ASTROLOGIA WEDYJSKA , Blogger