sobota, 12 października 2019

Karakamśa i miłość w D9

Znak Karakamśi (czyli Atmakaraki w Nawamśie) pokaże jakie doświadczenia w związkach ma dana osoba. Gdy Karakamśa jest kolejno w:

Aries.svg Baranie: osoba jest nieszczęśliwa w małżeństwie. Przemierza cały świat by poznać żonę/męża; w końcu się to udaje, ale może doświadczyć okresów celibatu.

Taurus.svg    Libra.svg Byku, Wadze: odpowiednia osoba pojawi się dopiero po okresie dłuższej pokuty, czy przygotowania na niego. Może jednak istnieć jakiś problem, a nawet wielki lament.

Cancer.svg  Rak: chce innego partnera, lub jest w związku z osobą, która jest zajęta.

Leo.svg Lew: przemierza świat po rozłące lub separacji, dopiero po dłuższym czasie weźmie ślub drugi raz.

Gemini.svg Bliźnięta: ma dwie żony/mężów, lub po prostu wielu partnerów, albo jest z kimś, kto miał już wiele związków; daje to również ryzyko niewierności.

Virgo.svg Panna: możliwość doświadczenia separacji, cierpienia, trudności.

Scorpio.svg Skorpion: dwóch partnerów na raz; po nieudanej relacji pojawia się kolejna. W pierwszym związku może doświadczyć wielu przykrości, w następnym powinno być lepiej.

Aquarius.svg     Capricorn.svg Wodnik, Koziorożec: brak interakcji z partnerem; mąż/żona cierpi.

Pisces.svg    Sagittarius.svg Ryby, Strzelec: jeśli zostawia partnera samego lub ignoruje, to inne osoby go/ją odbijają.
O AK poczytasz więcej tutaj: Atmakaraka i Atmakaraka cz. 2
A tu słownik, jeśli masz wrażenie, że w tekście jest zbyt dużo obcych terminów: słownik

2 komentarze:

  1. Witam co to jest znak Karakamśi czyli Atmakaraki to planeta ? nie wiem w jakim mam ją znaku bo nie wiem jak ją odnależć ? prosze o podpowiedz

    OdpowiedzUsuń
  2. W artykule o Atmakarace wyjaśniłam czym jest Atmakaraka, a Karakamśa to po prostu Atmakaraka w horoskopie D9. Najpierw należy ustalić AK, a następnie przejść do nawamsi z tą planetą i sprawdzić jej znak.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 ASTROLOGIA WEDYJSKA , Blogger