środa, 30 sierpnia 2023

Contact Classes PJC-3, czyli kurs astrologii wedyjskiej w Bhimtal

Namaste 😊


Mam wielkie szczęście, że jestem częścią parampary (linii przekazy) Śri Achyutanandy. Szkoła, która kontynuuje jego nauczanie, to Śri Jagannath Center, założona przez Pt. Sanjaya Ratha.

W tym roku byłam dwa tygodnie w Indiach (a dokładniej w Bhimtal na północy), z czego 10 (a właściwie 11) dni było poświęcone na bardzo intensywną naukę astrologii u boku wspaniałych mentorów: Guru Ji Sanjaya Ratha, Gurvi Ji Branki Larsen i Pandita Ji Zeljko Krgovića.

Zaczynaliśmy co dzień o 8:00, a kończyliśmy formalne lekcje około 18. O 19:00 z reguły była kolacja, po której mieliśmy jeszcze nieformalne sesje z Guru Ji Sanjayem Rathem. Kilka razy były to luźne rozmowy, wspólne śpiewanie,  pozostałe z tych sesji było przepełnione naukami, były sesje Q&A, czyli odpowiedzi na pytania, czasem aż do północy, albo nawet dłużej. Nauka była bardzo intensywna, były dni, gdy nie wychodziłam z hotelu.W piątek wieczorem odbył się bhadźan, czyli koncert tradycyjnej, religijnej muzyki hinduskiej.

Był to wspaniały, owocny czas i odczuwam wielką wdzięczność, że mogłam słuchać na żywo moich cudownych mentorów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 ASTROLOGIA WEDYJSKA , Blogger