piątek, 25 listopada 2022

Oferta

 Zapisy od marca 2023.

Uwaga: od stycznia 2023 obowiązują nowe ceny. Stare ceny obowiązują dla osób zapisanych w 2022 roku.Jeśli chciał(a)byś zamówić horoskop, serdecznie zapraszam Cię do zapoznania się z moją ofertą:

Odczyt horoskopu -  450 zł

Horoskop dziecka -  200 zł

Krótsza analiza horoskopu -  250 zł

Nauka astrologii -  150 zł

Horoskop porównawczy

Do wykonania horoskopu potrzebne są następujące informacje: 

  • dokładna godzina narodzin, data oraz miejsce;
  • proszę też o podanie źródła godziny urodzenia;
  • oraz napisanie aktualnego miejsca zamieszkania (jeśli jest inne niż miejsce urodzenia).
  • W przypadku pytania o związek proszę o informację, ile poważnych związków miało już miejsce (bez wchodzenia w szczegóły, po prostu ilość partnerów, abym wiedziała, na którym mam się skoncentrować, lub który ma nadejść). 
  • Proszę również o informację na temat tego, jak przebiegał poród.Do rektyfikacji horoskopu potrzebne mi będą ważne daty (wyprowadzka z domu, rozpoczęcie studiów, ślub, narodziny dziecka itp). Proszę o ich podanie. Bez wdawania się w szczegóły, np. "ślub 12.03. 1998 r.". 


Jak zamówić horoskop? 


Bezpośrednio przez maila: stala.natalia@gmail.com. (Ale można również przez social media: facebook, instagram).

We wtorki, środy  i soboty nie pracuję nad horoskopami, więc w te dni nie zawsze odpisuję na maile.


Dżjotisza wskazuje, gdzie mamy większy pakiet szczęścia, a w których obszarach wymagana jest praca. Ale nie oznacza to ścisłego determinizmu. Istnieje element wolnej woli, wolności, który sprawia, że pojawia się przestrzeń na podejmowanie decyzji, co też oznacza, że przyszłość nie jest czymś w pełni ustalonym i zaplanowanym. Między innymi za pomocą remediów i praktyk duchowych możemy wpływać na nasze karmiczne odciski. 

Nie traktuję horoskopu jako wyroku, raczej jako mapę karmy. Znając ją, czyli będąc świadomym nawyków i mechanizmów, które nami kierują, jesteśmy w stanie dokonywać, przynajmniej w pewnym zakresie, lepszych wyborów. 

Czego nie należy oczekiwać:

  • że przepowiadam przyszłość. Nasza rzeczywistość jest tak złożoną siecią wzajemnych uwarunkowań i wpływów, że ciężko powiedzieć, co dokładnie się wydarzy. Dodatkowo wpływa na nas karma z poprzedniego życia, podejmujemy nowe decyzje, wpływają na nas też inne osoby i ich wybory. Nie można powiedzieć co dokładnie się wydarzy, astrologia tak nie działa. Możemy jedynie mówić o prawdopodobieństwie, o tym jaka energia jest sprzyjająca, a jaka blokująca, jaki temat będzie dominował.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Praktyczna Astrologia Wedyjska , Blogger